Pridaj sa

Hľadáme šikovných

Objav svoj talent v Meduse a spoznaj s nami ako chutí dobrá práca v gastronómii.


Našim poslaním je tvoriť kvalitnú gastronómiu, a tá stojí vždy na šikovných a zapálených ľuďoch. Sme radi, že takých ľudí medzi sebou máme a môžeme povedať, že aj vďaka nim je Medusa leadrom na gastroscéne už od roku 2003. Nových šikovných kolegov však hľadáme neustále a ak sa chceš k nám pridať aj ty alebo objaviť svoj skrytý potenciál, neváhaj nám napísať.

Prečo práve my?

Naši kolegovia a ľudia, ktorí pre nás a s nami pracujú, sa rozhodli aj vďaka tomu čo Medusa ponúka. Veríme, že to osloví aj teba.

Istota dohodnutej mzdy, možný príspevok na ubytovanie, rôzne koncepty kuchýň / barov / prevádzok, možnosť rastu a zmeny v rámci firmy, príležitosti aj bez praxe, výlety, zamestnanecká zľavová karta platná vo všetkých prevádzkach, strava a pitný režim zdarma, školenia Medusa Academy, Talent Manažment, spoluúčasť na projektoch a mnoho, mnoho iného.

Objav sa u nás na jednej z týchto pozícii

Kuchár do Ria

Miesto práce: Bratislava, Slovensko
Dátum zverejnenia: 26.08.2020

Možnosti, ktoré ponúkame

Ak budeš mať záujem, môžeš sa posúvať a rozvíjať, možností na rozvoj, posun či zmenu máme naozaj veľa. Pre šikovných máme prichystané rôzne vzdelávacie aktivity, vďaka ktorým vieš vyrásť vyššie.

Ak si nenašiel nič podľa svojich predstáv, nečakaj a napíš nám. Šikovných a milých ľudí hľadáme vždy.
Janka - HR Partner

jana.lupova@medusagroup.sk
0901 902 360
Ak chceš, pošli životopis

Nahraj životopis:

Súhlasím, aby prevádzkovateľ MEDUSA GROUP* spracúval osobné údaje z priložených dokumentov za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie pre akúkoľvek vhodnú pozíciu. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov.