O nás

Medusa Restaurants

Máme radi dobré jedlo


Našu cestu sme odštartovali ako malá rodinná firma v roku 2003, kedy sme otvorili našu prvú reštauráciu pod Michalskou bránou v Bratislave. Veľmi rýchlo nám bolo jasné, že gastro bude našou celoživotnou láskou a keďže sa za tie roky tešíme priazni tých najdôležitejších, našich hostí, ku dnešnému dňu máme už vyše 40 prevádzok na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Sme leadrom v oblasti gastronómie na Slovensku a môcť toto povedať znamená nielen našu hrdosť ale aj veľký záväzok, ktorý sa snažíme plniť každý deň úplne nanovo. Reštaurácie, bary, kaviarne, hudobné nočné kluby či kantíny sú to, čím žijeme so všetkým, čo k tomu patrí.

 

 

Naše prevádzky

V našej rodine prevádzok nájdete charizmatickú sieť štýlových mediteránnych reštaurácií PRIMI, dizajnovo-loftovú sieť reštaurácií KUBU, brazílske RIO, taliansku trattoriu LA PALA, remeselnú pekáreň a cukráreň CRUSTINO alebo sieť 6 slovenských pivárni KLUBOVŇA, ktoré sú na Slovensku už v 2 mestách. V rodine máme aj ázijský, svieži a svetovo známy franchise WAGAMAMA. Nočnej Bratislave kraľuje legendárny nočný klub TRAFO, najmodernejším klubom v Prahe je bezkonkurenčne klub EPIC a v bratislavskom BARROCKU zažijete divokú rockovú jazdu bez pravidiel. Počas pracovnej doby vás radi obslúžime v sieti moderných kantín PRESTO, v Bratislave aj v Prahe. Stravovanie pre zamestnancov nám zverili do rúk aj takí partneri ako napríklad Volkswagen Slovakia a.s. či Amazon v Seredi.

Ak by ste si chceli pozrieť trochu detailnejšie históriu všetkých našich prevádzok, nájdete ju tu. 

 

Čo ešte vieme

CATERING A EVENTY služby zabezpečujeme vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Pripravíme vám vďaka tomu firemnú party či profesionálny catering úplne na mieru podľa vašich požiadaviek, pre menší či veľký počet hostí. Môžeme to zorganizovať v niektorej z našich prevádzok, ale aj u vás. Na všetko to, čo vám denne aj po nociach s radosťou ponúkame, nás je dnes vyše 1.400 zamestnancov. A aby sme ich školenia zvládli profesionálne, tak ako sa snažíme robiť všetko, máme svoj vlastný vzdelávací program MEDUSA ACADEMY. A máme niečo špeciálne aj pre našich zákazníkov. Tých verných odmeňujeme unikátnym lojalitným systémom MEDUSA CARD, ktorý ponúka desiatky výhod a kartu ktorého má už vyše 120.000 zákazníkov.