Medusa Catering

Medusa Catering

16 rokov skúseností a vyše 20 unikátnych priestorov


Medusa Catering and Events, to je samostatná divízia Medusy ponúkajúca full service od roku 2003, vo viac ako 20 unikátnych a štýlových priestoroch našich prevádzok vhodných na firemné či súkromné eventy.

Naše znalosti, zázemie, profesionalita, servis, schopnosť poradiť, vybavenie a sila najväčšej gastronomickej spoločnosti na Slovensku nám dovoľujú postarať sa prvotriedne o vaše eventové a cateringové požiadavky každého druhu – od malých súkromných rodinných osláv až po veľké firemné eventy pre niekoľko tisíc hostí. Miesto konania je na Vás. Môžete si vybrať z našich prevádzok alebo to môžeme zrealizovať na mieste podľa Vášho výberu.

Pri každom evente Vám ponúkame nielen naše priestory, ale kvalitný servis, bezproblémový chod Vášho eventu a aj naše know-how, ktoré sme získali pri realizácii stoviek eventov.

PRÍLEŽITOSTI A TYPY EVENTOV

Sme schopní Vám prvotriedne a komplexne zabezpečiť full service catering, od malých rodinných osláv až po eventy pre niekoľko tisíc hostí, záhradné alebo rodinné oslavy a grilovačky, profesionálne haute cousine príležitosti s francúzskym či anglickým spôsobom obsluhy, veľké spoločenské a firemné eventy, firemné a súkromné party, plesy, bankety, špeciálne na mieru šité eventy a akcie akéhokoľvek zamerania, či formálne stretnutia, prezentácie, tlačové konferencie až po protokolárne eventy pre štátne návštevy.

VYBAVENIE

Naše prevádzky ponúkajú mnohé výhody profesionálneho servisu pri organizácii eventov – unikátne prevádzky v rôznych štýloch interiérov, zariadené priestory s ozvučením, rôzne možnosti gastronómie od slovenskej tradičnej kuchyne, cez taliansku až po haute cousine. Disponujeme komplexným a moderným gastronomickým vybavením, mobilnými barmi či pizza pecami, ponúkame podľa zadania a predstáv klienta rôzne foodstylingy a dekorácie a to všetko perfektne logisticky zabezpečené.

NAŠA CATERINGOVÁ KUCHYŇA A TEAM

Akýkoľvek catering pripravujeme so stálym teamom dlhoročných profesionálov v našej centrálnej výrobe. Spolupracujeme so známou a talentovanou cukrárkou Veronikou Bušovou a naša remeselná pekáreň a cukráreň Crustino vie dodať pod vedením talentovaného pekára Martina Mareka od kváskového pečiva, cez krehké koláče, foccacie až po domáce cestoviny všetko čo si zaprajete. A náš najvyšší cateringový Head Chef Tomáš Falb vyrástol pri kuchároch ako je Jaro Židek a roky viedol ako Chef úspešnú reštauráciu Mercado.

VÝBER PREVÁDZOK

Stručný prehľad našich prevádzok nájdete tu, veríme, že si vyberiete.

REFERENCIE

Stovky zorganizovaných eventov pre desiatky spokojných klientov.

 

OZVITE SA NÁM

Neváhajte nás kontaktovať pre akúkoľvek príležitosť. Každej akcii venujeme maximálnu pozornosť a vážime si dôveru klienta.


    Osobné údaje dotknutých osôb spracúva spoločnosť Medusa Services s.r.o., so sídlom Svätoplukova 2A, 821 08 Bratislava, IČO: 35 854 197 v právnom postavení prevádzkovateľa (ďalej len ako „prevádzkovateľ“).Osobné údaje dotknutých osôb prevádzkovateľ spracúva na základe oprávneného záujmu v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) za účelom reakcie na Vami podaný dopyt/podnet alebo otázku, kedy je nevyhnutné verifikovať relevantnosť požiadavky, alebo realizovať prípadný následný kontakt klienta ako dotknutej osoby. Oprávnený záujem má dotknutá osoba právo kedykoľvek namietať. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov.