Prehľad prevádzok

Werk je unikátny koncept v centre nového miesta pre kultúru s kozmopolitnou kuchyňou, širokou ponukou lokálnych a svetových vín a otvoreným priestorom pre všetkých.
Lokálne bistro v Ružinove s pestrou ponukou jedál, inšpirovaných Talianskom a streetfoodom, remeselnou pekárňou a vlastnou praženou kávou.  
Nádherná mediteránna reštaurácia na promenáde a pri brehu Dunaja. Užite si s priateľmi alebo rodinou dovolenkový pocit a menu pripravené výnimočným Chefom Davidom Diazom.
Všetko, čo máte radi, už aj v historickom centre metropoly Východu. Menu Vám pripraví známy talentovaný šéfkuchár Daniel Širota.
Malý kúsok Talianska v nákupnom centre Polus. Útulný interiér, pizza, cestoviny, jedlá na grile alebo detské menu vrátane detského pizza pultu.
Reštaurácia plná chutí, vôní a štýlovej atmosféry na najkrajšom námestí Bratislavy. Svet steakov na lávových kameňoch, plných vín a sviežich kokteilov.
Kubu v nákupnom centre Bory. Menu ponúka chutný mix domácich cestovín, pizze, šalátov, rýb či steakov. Atmosféru dotvára otvorená kuchyňa či detský pizza pult.
Kubu v nákupnom centre Aupark je vychýrené svojimi domácimi cestovinami. Interiér so živou, otvorenou kuchyňou je ladený do štýlu New Yorského loftu, s výhľadom do parku.
Talianska trattoria s tradičným talianskym menu a s nezameniteľnou atmosférou. Pizzu pečieme v peci na drevo, mäso grilujeme na uhlí, cestoviny máme domáce.
Čerstvost, hravosť a to najchutnejšie jedlo. To je svetoznáma sieť ázijských reštaurácií wagamama. Táto je situovaná v centre Eurovea na nábreží Dunaja s krásnym výhľadom.
Obľúbená wagamama už aj v známom nákupnom centre Parndorf v Rakúsku. Posilnite sa pred či po nákupoch čerstvou a hravou ázijskou kuchyňou.
Slovenskú sieť reštaurácií a pivární nájdete už na 6 miestach. Slovenské jedlá, obľúbený streetfood, kopec miesta, uvoľnená atmosféra, ideálne aj na športové fandenie.
V úplnom centre Prahy nájdete na 3 podzemných poschodiach najmodernejší hudobný klub so zameraním na elektronickú hudbu. Svetoví DJs, 4 bary a nezabudnuteľné parties.
Legendárny hudobný klub v podzemí paláca v centre Bratislavy. Štýlový priestor s 2 barmi, najlepšími DJs, skvelými kokteilami ale hlavne s tými najlepšími parties.    
Reštaurácia, bar aj rockový klub na jednom mieste. Divoká rocková jazda, kde sa nikto na nič nehrá a každý si užíva sám seba, svoju partiu a neopakovateľnú atmosféru.
Sieť samoobslužných kantín Presto v bratislavských business a administratívnych centrách. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fastfoodu.
Moderná kantína Presto aj v známom business centre Chodov. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fastfoodu.
Profesionálne a chutne vieme zabezpečiť aj závodné stravovanie vo veľkom. Medzi našich zákazníkov patria aj Volkswagen Slovakia a.s. či slovenský Amazon v Seredi.