Prehľad prevádzok

Primi je talianska reštaurácia, ktorá spája vášeň, odvážne chute a rafinovanú eleganciu. Kulinársky zážitok, ktorý zachytáva autentickú podstatu talianskej kuchyne.
Bistro inšpirované Talianskom. La dolce vita! COMO CAFE inšpiroval južanský cit pre bohémsky „sladký“ život. Plný radostí, vášni k jedlu a pestrofarebných vnemov.
MINT City Walk je naša druhá prevádzka v UAE s remeselnou ponukou jedál a nápojov. Môžete sa tešiť na útulnú atmosféru ideálnu na každú príležitosť.
MINT sa rozrástol o ďalšiu prevádzku, tentokrát v Spojených arabských emirátoch. Nachádza sa v jednom z najväčších nákupných centier na svete – The Dubai Mall.
Obľúbený eventový priestor, ideálny na zorganizovanie teambuildingov, večierkov, PR eventov či iných exkluzívnych udalostí.
Štvrtým členom Mint rodiny sa stal Mint v Karlovke, kde sa opäť môžete tešiť na širokú ponuku jedál a nápojov v atraktívnom interiéri na Jurigovom námestí.
Bistro s kraftovou pekárňou, kváskovými chlebmi, focacciami a inými slanými, ale aj sladkými pekárenskými výrobkami.
Remeselná pekáreň, remeselné spôsoby príprav jedál a nápojov, čerstvo pražená káva a moderná bistro kuchyňa, ktorá je zlúčením inšpirácií z medzinárodných kuchýň.
Lokálne bistro v Ružinove s pestrou ponukou jedál, inšpirovaných Talianskom a streetfoodom, remeselnou pekárňou a vlastnou praženou kávou.  
Werk je unikátny koncept v centre nového miesta pre kultúru s kozmopolitnou kuchyňou, širokou ponukou lokálnych a svetových vín a otvoreným priestorom pre všetkých.
Nádherná mediteránna reštaurácia na promenáde a pri brehu Dunaja. Užite si s priateľmi alebo rodinou dovolenkový pocit.
Reštaurácia plná chutí, vôní a štýlovej atmosféry na najkrajšom námestí Bratislavy. Svet steakov na lávových kameňoch, plných vín a sviežich kokteilov.
Kubu v nákupnom centre Aupark je vychýrené svojimi domácimi cestovinami. Interiér so živou, otvorenou kuchyňou je ladený do štýlu New Yorského loftu, s výhľadom do parku.
Kubu v nákupnom centre Bory. Menu ponúka chutný mix domácich cestovín, pizze, šalátov, rýb či steakov. Atmosféru dotvára otvorená kuchyňa či detský pizza pult.
Talianska trattoria s tradičným talianskym menu a s nezameniteľnou atmosférou. Pizzu pečieme v peci na drevo, mäso grilujeme na uhlí, cestoviny máme domáce.
Čerstvost, hravosť a to najchutnejšie jedlo. To je svetoznáma sieť ázijských reštaurácií wagamama. Táto je situovaná v centre Eurovea na nábreží Dunaja s krásnym výhľadom.
Slovenskú sieť reštaurácií a pivární nájdete už na 6 miestach. Slovenské jedlá, obľúbený streetfood, kopec miesta, uvoľnená atmosféra, ideálne aj na športové fandenie.
Obľúbená wagamama už aj v známom nákupnom centre Parndorf v Rakúsku. Posilnite sa pred či po nákupoch čerstvou a hravou ázijskou kuchyňou.
Reštaurácia, bar aj rockový klub na jednom mieste. Divoká rocková jazda, kde sa nikto na nič nehrá a každý si užíva sám seba, svoju partiu a neopakovateľnú atmosféru.
Legendárny hudobný klub v podzemí paláca v centre Bratislavy. Štýlový priestor s 2 barmi, najlepšími DJs, skvelými kokteilami ale hlavne s tými najlepšími parties.    
V úplnom centre Prahy nájdete na 3 podzemných poschodiach najmodernejší hudobný klub so zameraním na elektronickú hudbu. Svetoví DJs, 4 bary a nezabudnuteľné parties.
Sieť samoobslužných kantín Presto v bratislavských business a administratívnych centrách. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fastfoodu.
Profesionálne a chutne vieme zabezpečiť aj závodné stravovanie vo veľkom. Medzi našich zákazníkov patria aj Volkswagen Slovakia a.s. či slovenský Amazon v Seredi.