Ako to funguje

Medusacard

Ako to funguje


Body sa vám zbierajú za každý nákup a môžete ich míňať bez akýchkoľvek limitov. Iba vy sa rozhodnete, ako ich použijete. Nižšie sa dozviete, ako presne body zbierať a ako ich viete využiť.

 

medusacard homepage banner 890x350 2020 11 zakladny

 

Želáte si vaše body za nákup načítať na vašu Medusacard? Stačí predložiť Medusacard pred platením pri vyžiadaní účtu. Personál prevádzky načíta číslo karty a body za nákup sa pripíšu na konto.

Ako si skontrolujem aktuálny počet bodov?

1. Online

Aktuálny stav bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať v našej aplikácii Medusacard alebo po prihlásení do vášho konta na stránke: www.medusacard.sk

2. Na prevádzke

a.) pred objednávkou
Stačí pri príchode avizovať personál s vašou požiadavkou a po predložení Medusacard vám bude informácia s aktuálnym stavom bodov poskytnutá.

b.) po zaplatení účtu
Počet získaných ako aj celkový počet bodov si môžete overiť aj priamo na pokladničnom doklade v jeho dolnej časti, hneď po vystavení.

sampleblock

Ako uplatniť benefity?

Chceli by ste využiť vaše body na uplatnenie niektorého z benefitov? Výhody za body si môžete uplatniť priamo v našej aplikácii Medusacard alebo pred platením pri vyžiadaní účtu. Stačí informovať personál o benefite, ktorý si želáte využiť. Prehľad jednotlivých benefitov nájdete v sekcii VÝHODY.

 

Výhody za bodyKde využiť MedusacardChcem Medusacard