Ako to funguje

Medusacard

Ako to funguje


Body sa vám zbierajú za každý nákup a môžete ich míňať bez akýchkoľvek limitov. Iba vy sa rozhodnete, ako ich použijete. Nižšie sa dozviete, ako presne body zbierať a ako ich viete využiť.

 

app7

 

Želáte si vaše body za nákup načítať na vašu Medusacard? Stačí predložiť Medusacard pred platením pri vyžiadaní účtu. Personál prevádzky načíta číslo karty a body za nákup sa pripíšu na konto.

Ako si skontrolujem aktuálny počet bodov?

1. Online

Aktuálny stav bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať v našej aplikácii Medusacard alebo po prihlásení do vášho konta na stránke: www.medusacard.sk

2. Na prevádzke

a.) pred objednávkou
Stačí pri príchode avizovať personál s vašou požiadavkou a po predložení Medusacard vám bude informácia s aktuálnym stavom bodov poskytnutá.

b.) po zaplatení účtu
Počet získaných ako aj celkový počet bodov si môžete overiť aj priamo na pokladničnom doklade v jeho dolnej časti, hneď po vystavení.

sampleblock

Ako uplatniť benefity?

Chceli by ste využiť vaše body na uplatnenie niektorého z benefitov? Výhody za body si môžete uplatniť priamo v našej aplikácii Medusacard alebo pred platením pri vyžiadaní účtu. Stačí informovať personál o benefite, ktorý si želáte využiť. Prehľad jednotlivých benefitov nájdete v sekcii VÝHODY.

 

Výhody za bodyKde využiť MedusacardChcem Medusacard