Ako využiť body

Medusacard Business

Aké business benefity možete čerpať?


Fixné benefity

V prvom rade sú to fixné benefity za ktoré môže ktorýkoľvek Business klient platiť nazbieranými bodmi. Benefity môže klient využiť ako odmenu pre zamestnancov, alebo ako darček pre svojich obchodných partnerov.

Inzercia v PRIMI magazíne
Vyhľadávaná inzercia v PRIMI magazíne, ktorý slúži aj ako MENU vo všetkých reštauráciach Primi. Jedno vydanie magazínu je na prevádzke cca 8 – 12 mesiacov. Cena za 1/1 stranu v magazíne / 170 000 bodov (1200 Eur cenníková suma, po zľave 850 Eur).

Darčekové poukážky do siete Medusa
Obľúbená forma darčeku pre všetkých obchodných partnerov či zamestnancov. Poukážky platia v každej prevádzke Medusa na akúkoľvek konzumáciu. Existujú poukážky v hodnote 10 a 30 Eur.

Zvýhodnený balík pre business klientov 10 poukážok v hodnote 10 Eur (100 Eur) / 14 000 bodov.
Zvýhodnený balík pre business klientov 10 poukážok v hodnote 30 Eur (300 Eur) / 42 000 bodov.

Benefit kalkulované na mieru

Ako ďalší benefit je možné za body čerpať všetky gastronomické služby v ponuke MEDUSA, ktoré sa kalkulujú na mieru.
Patria sem business raňajky, školenia, tlačové konferencie, office catering, business obed v rámci uzavretej spoločnosti, firemné posedenie, večerná party, teambuilding, a iné. Či u nás na prevádzke, alebo formou cateringu v priestoroch klienta.

V prípade kalkulácii na mieru máme pre všetkých klientov Medusacard Business pripravené špeciálne, exkluzívne podmienky (pri platbe za služby nazbieranými bodmi). Napíšte nám a my vám radi predstavíme formu benefitov kalkulovaných na mieru.

Platba nazbieranými bodmi

Nazbierané body Medusacard Business je možné zameniť za kredity, ktoré fungujú ako plnohodnotné bezhotovostné platidlo.

Vzorec konverzie bodov na kredity
500 bodov = 2,5 €

V prípade záujmu o premenu nazbieraných bodov na kredity je možné konverziu spraviť v manažérskom rozhraní v Business konte, alebo požiadaním na business@medusacard.sk