Registrácia do Medusacard

Medusacard

Ako sa stať členom?


Online registrácia na našom webe

Stačí vyplniť jednoduchý formulár a my sa o všetko ostatné postaráme.  Od momentu registrácie do vernostného programu Medusacard ste plnohodnotným členom  a môžete využívať všetky benefity naplno.

Chcem Medusacard

Prečo sa registrovať

Chceme odmeniť každého verného zákazníka. S vernostným programom Medusacard si užívate výhody pri každej návšteve našich prevádzok Medusa. Za každú návštevu v našej sieti získate body na základe vašej úhrady. Body môžete využívať na rôzne výhody a špeciálne ponuky, ktoré sme pre vás pripravili.

Viac o Medusacard

Aplikácia Medusacard

Využívajte Medusacard aplikáciu. Prináša vám množstvo výhod, personalizované ponuky, možnosť objednávania a platenia priamo v aplikácii. Tiež aj rezerváciu stola a všetky potrebné informácie o našich prevádzkach. V aplikácii máte k dispozícii digitálnu kartu a jednoducho zbierate body a využívate benefity. Aplikáciu si môžete stiahnuť zdarma v App Store alebo Google Play.

Prihlásiť sa

Čo musím vedieť

Vaše súkromie a bezpečie je pre nás dôležité. Nikdy neposkytneme vaše údaje tretím stranám. Po prihlásení do vášho konta sú všetky dáta šifrované pomocou certifikovanej technológie SSL. Aby sme vám zabezpečili transparentné a bezpečné využívanie vašej karty, máme jasné a prehľadné pravidlá a podmienky, ktoré si môžete prečítať tu.

Pravidlá a podmienky