O MedusaCard - Medusarestaurants.sk

O MedusaCard

O MedusaCard

Jedna karta, desiatky reštaurácií, stovky výhod


Predstavujeme vám MedusaCard, unikátny lojalitný systém spájajúci až desiatky reštaurácií, barov a klubov na Slovensku, pripravený špeciálne pre vás, všetkých našich lojálnych zákazníkov. Odteraz budete za návštevy našich prevádzok odmenení. Staňte sa členom nášho klubu a užívajte si jedinečné benefity, vždy nové akcie a limitované ponuky, o ktorých budete vždy prednostne informovaní a zvýhodnení. MedusaCard, to je aj špeciálny program pre všetkých našich zákazníkov. Registrujte sa, nič vás to nebude stáť.

Chcem MedusaCard

Ako získať MedusaCard?

Jednoducho. Nič neplatíte, nič neobjednávate. Môžete sa rozhodnúť pre registráciu on-line alebo si príďte po kartu priamo na vybrané prevádzky. Ak sa rozhodnete pre registráciu on-line, stačí vyplniť pár jednoduchých údajov a karta plná benefitov – MedusaCard – vám príde poštou. Pri registrácii na prevádzke vám kartu odovzdá personál a po vyplnení registračného letáčika je karta vaša. Následne vám na poskytnutý email príde link, kde registráciu dokončíte.

Od momentu obdržania karty môžete naplno využívať všetky benefity a výhody nášho lojalitného systému MedusaCard.

Ako získať kartu

Ako to funguje?

Za každú návštevu akejkoľvek prevádzky Medusa sa vám pri platení účtu načítavajú body na vašu MedusaCard. Nazbierané body môžete využiť na benefity, ktoré vám náš lojalitný systém ponúka. Detailné vysvetlenie, ako body zbierať a využívať, nájdete v sekcii Ako to funguje.

Ako to funguje

 

Výhody za bodyKde využiť MedusacardChcem Medusacard