O Medusacard

O Medusacard

Jedna karta, desiatky reštaurácií, stovky výhod


Predstavujeme vám Medusacard, unikátny vernostný program spájajúci až desiatky reštaurácií, barov a klubov na Slovensku, pripravený špeciálne pre vás, všetkých našich verných zákazníkov. Odteraz budete za návštevy našich prevádzok odmenení. Staňte sa členom nášho vernostného programu a užívajte si personalizované benefity a limitované ponuky, o ktorých budete prednostne informovaní. Registrujte sa už teraz, nič vás to nebude stáť.

Chcem Medusacard

Ako získať Medusacard?

Jednoducho. Nič neplatíte, nič neobjednávate. Jednoducho sa stačí regsitrovať online cez náš web, alebo prostredníctvom aplikácie. V oboch prípadoch stačí vyplniť vaše osobné údaje a kartu môžete využívať v digitálnej forme. V prípade, že si želáte fyzickú kartu, môžete o ňu požiadať a zašleme vám ju poštou. Využívanie aplikácie Medusacard vám prináša množstvo výhod, ktoré sú dostupné iba v aplikáciipersonalizované ponuky, nové výhodné benefity, objednávanie aj platba a tiež rezervácie. 

Od momentu registrácie do vernostného programu Medusacard môžete naplno využívať všetky benefity a výhody.

Ako získať kartu

Ako to funguje?

Za každú návštevu akejkoľvek prevádzky Medusa sa vám pri platení účtu načítavajú body na vašu Medusacard. Nazbierané body môžete využiť na benefity, ktoré vám náš vernostný program ponúka. Detailné vysvetlenie, ako body zbierať a využívať, nájdete v sekcii Ako to funguje.

Ako to funguje

 

Výhody za bodyKde využiť MedusacardChcem Medusacard